İKahve nedir?

İKahve Dergisi nasıl ortaya çıktı?

Son zamanlarda azalan insan kaynakları yayınlarına Kolay İK olarak nitelikli, her zaman yararlı olabilecek ve her İKcının masasında bulunabilecek bir yayınla katkıda bulunmak istedik ve ortaya İKahve çıktı.

İKahve yayını fikri ilk çıktığında dergiyi 1000 tane basıp sadece kullanıcılarımıza dağıtmayı planlamıştık. Sonrasında talep o kadar büyüdü ve “izinler” odaklı ilk sayımız o kadar ilgi gördü ki, 3000 dergiyi çok kısa sürede dağıttık. “Performans Değerlendirme” konulu ikinci sayımızın adedini ise sizlerden gelen taleplerle de 5000’e çıkardık ve onun da çok kısa sürede tamamını dağıttık.

İKahve’yi şu ana kadar 56 farklı şehire gönderdik. Her sayıyla beraber şehir sayısının daha da artacağını ön görüyoruz. Amacımız, Türkiye’nin her ilindeki İnsan Kaynakları (İK) çalışanlarına nitelikli, zamansız ve ilgilendiğimiz konuları derinlemesine inceleyen bir yayın ulaştırmak.

Bundan sonraki yayınlarımızda daha fazla içerik bulacak, basılı yayıncılığın zorda olduğu bu dönemde aksine büyümeye gideceğiz. İK’nın yükselişinin sadece şahidi değil aynı zamanda kaydedicisi de olacağız.

Siz de İKahve Dergisi'nin son sayısına ücretsiz sahip olmak isterseniz dergi talep formunu doldurmanız yeterli.